Pokoje


Pokoje EKO

"Pokoje EKO" są to pokoje 2- i 4-osobowe. Znajdują się w budynku parterowym z osobnymi niezależnymi wejściami od ogrodu. Obejmują łazienki i aneksy kuchenne, tv. Z każdego pokoju rozciąga się widok na całą panoramę Karkonoszy. W pokojach eko akceptowane są zwierzęta domowe.

Udogodnienia Pokoi: widok na ogród, widok na góry, Tv, wykładzina podłogowa, prywatne wejście, prysznic, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, kuchenka.

* Rodzaj łóżek/łóżka: 2 (Małe) Kanapa/Wersalka.

* Brak: sieć Wi-Fi, Tv-sat.

Pokoje Eko znajdują się w osobnym Budynku Parterowym.
Apartamenty CLASSIC

"Apartamenty CLASSIC" są to apartamenty 2- i 3- osobowe oraz studio 4-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Część apartamentów nie posiada widoku na góry. W apartamentach classic nie są akceptowane zwierzęta domowe.

Udogodnienia apartamentów 2- i 3-osobowych:widok na ogród, widok na góry, Tv-Sat, sieć Wi-Fi, wykładzina podłogowa, prysznic, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny.

* Rodzaj łóżek/łóżka: 1 Małe (pojedyncze), 1 Duże (podwójne).

Apartamenty Classic 2- i 3-osobowe znajdują się w Budynku Głównym - Chacie Sudeckiej.
Udogodnienia w Studio: widok na góry, widok na ogród, balkon, Tv-Sat, sieć Wi-Fi, wykładzina podłogowa, prysznic, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, część jadalna, czajnik elektryczny, przybory kuchenne.

* Rodzaj łóżka/łóżek: 2 Małe (Pojedyncze), Kanapa/Wersalka.

Studio Calssic 4-osobowe znajduje się w Budynku Przyległym do Chaty Sudeckiej.Apartamenty STANDARD

"Apartamenty STANDARD" obejmują apartamenty 2-, 3- i 4- osobowe. We wszystkich apartamentach standard znajdują się łazienki, aneksy kuchenne, sieć Wi-Fi oraz Tv-Sat. W apartamentach tych nie są akceptowane zwierzęta domowe.

Udogodnienia w apartamencie małżeńskim: duży taras, Tv-Sat, sieć Wi-Fi, część wypoczynkowa, panele podłogowe, wanna narożna, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, kuchenna mikrofalowa.

* Rodzaj łóżka/łóżek: Duże Łoże Małżeńskie.

* Apartament Małżeński znajduje się w Budynku Przyległym do Chaty Sudeckiej

Udogodnienia Apartamentów 2- i 3-osobowych: widok na ogród, widok na góry, duży taras, Tv-Sat, sieć Wi-Fi, panele podłogowe, prysznic, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, kuchenna mikrofalowa.

* Rodzaj łóżka/łóżek: 1 Duże (Podwójne), Kanapa/Wersalka.

* Apartamenty Standard 2- i 3-osobowe znajdują się w Budynku Przyległym do Chaty Sudeckiej

Udogodnienia w apartamencie 4-osobowym: widok na ogród, widok na góry,część wypoczynkowa, panele podłogowe, prysznic, łazienka, Tv-Sat, sieć Wi-Fi, aneks kuchenny, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, kuchenka.

* Rodzaj łóżka/łóżek: 2 Małe (pojedyncze), 1 Duże (podwójne).

* Apartamenty Standard znajdują się w Budynku Głównym - Chacie Sudeckiej.

Pokój 2-osobowy (nr. 5b)Studio 4-osobowe (nr. 6b)
Apartament 2- lub 3-osobowy (nr. 5)


Apartament 2-,3-osobowy (nr. 6)


Apartament 2-osobowy (nr. 7)


Apartament 2- lub 3-osobowy (nr. 8)


Studio 4-osobowe (nr. 4)Apartament Małżeński (nr. 1)
Apartament 2-osobowy (nr. 2)


Apartament 3-osobowy (nr. 3)


Apartamenty 4-osobowy (nr. 2;4)